Питання на мільйон! Завдяки Владиславу Бухарєву в Лебедині відремонують покрівлі у багатоповерхівках

На початку липня до народного депутата України від фракції «Батьківщина» Владислава Бухарєва звернулися жителі Лебедина, зокрема ті, що живуть у будинках по вул. Гастелло в мікрорайоні «Черемушки». Вони занепокоєні незадовільним станом житлових будинків.


Лебединці просили посприяти у виділенні коштів на проведення капітальних ремонтів дахів п’яти багатоповерхових будинків в мікрорайоні.

Місцевий бюджет не в змозі виконати фінансування робіт через те, що з початку року, відповідно до вимог Бюджетного кодексу, Лебединська міська рада, на відміну від попередніх років, здійснює фінансування закладів профтехосвіти. Тому на ремонти житлового фонду коштів просто не вистачає.

Владислав Бухарев, у свою чергу, направив листи до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Андрія Павелка з проханням виділити з державного бюджету 1 млн. грн. на проведення ремонтних робіт покрівель.

Буквально через два дні питання було вирішено! На засіданні Комітету з питань бюджету, яке відбулося 7 липня, погоджено розподіл у 2016 році між місцевими бюджетами субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Тож тепер жителі лебединських багатоповерхівок дякують своєму депутату та чекають початку робіт, сподіваючись, що до осені вони будуть завершені.