Почесний ректор СумДУ Анатолій Васильєв отримав відзнаку за сприяння розвитку студентського спорту

18 лютого в Києві, на базі Національного університету фізичного виховання і спорту, відбулось засідання Генеральної асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України».


У роботі Генасамблеї взяв участь керівник Сумського відокремленого підрозділу Спортивної студентської cпілки України, Почесний ректор СумДУ, голова вченої ради Анатолій Васильєв. За активну участь у роботі Cпілки та сприяння розвитку студентського спорту Анатолій Васильович нагороджений почесною відзнакою.

На засіданні було обговорено діяльність Спортивної студентської спілки України у 2020 році та визначено плани на 2021 рік.

Президент Спілки Євгеній Імас презентував учасникам Генасамблеї соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», започаткований Указом Президента України. У ході обговорення проєкту Анатолій Васильєв надав пропозицію стосовно організації оздоровчої рухової активності студентів в місцях їх проживання, що знаходяться в паркових зонах.

Також відповідно до порядку денного засідання було розглянуто питання про розвиток е-спорту (кіберспорту) в закладах вищої освіти, про проведення всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів серед студентів у 2021 році, про участь у всесвітніх спортивних міжнародних заходах серед студентів, внесено зміни до статуту Спілки.