Почни літо «У ритмі життя»- концерт на підтримку онкохворих дітей відбувся в Охтирці

На сцену вийшли 300 учасників молодіжних та дитячих колективів Сумщини. Це юні артисти із Охтирки, Великої Писарівки, Боромлі, Кириківки та інших населених пунктів області.


Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, співаки, музиканти, танцюристи й акробати своїми талантами допомогали збирати гроші на лікування своїх хворих однолітків.

З-поміж номерів, які особливо вразили охтирську публіку – виступ борців федерації дзюдо Сумської області. Свою майстерність продемонстрували юні чемпіони обласних та загальноукраїнських змагань.

Концерт «У ритмі життя» відбувся за підтримки благодійного фонду «Благосфера». «Радий бачити щасливих дітей на сцені та їхніх батьків перед сценою – під час карантину їм усім бракувало таких позитивних вражень. Дуже задоволений тим, що ми змогли організувати такий захід. Творчість і благодійність – прекрасне поєднання» – розповів засновник фонду Араз Гулієв.

Цей захід, сподіваються організатори, дасть старт фестивалю «У ритмі життя». Що збиратиме артистів й публіку не лише в Охтирці, а й в інших містах Сумщини.