Податкова міліція Сумщини викрила черговий підпільний цех із виготовлення алкогольного сурогату

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури області припинили діяльність підпільного цеху, де незаконно виготовляли фальсифікований алкоголь.


В рамках розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28 – ч.1 ст.204, ч.2 ст.28 – ч.2 ст.204, ч.2 ст.28 – ч.3 ст.204 КК України було встановлено, що в ангарі на окраїні одного з районних центрів області функціонує підпільний цех, де виготовляють алкогольний сурогат.

При цьому використовувалося обладнання для масового виробництва, а готову продукцію розфасовували у полімерні ємності місткістю 5 літрів для подальшої реалізації.

За результатами проведених слідчих дій з незаконного обігу вилучено майже 13 тонн етилового спирту та фальсифікованого алкоголю, обладнання для масового виробництва та автомобіль, який використовувався зловмисниками.

Орієнтовна вартість вилучених ТМЦ – 3,8 млн. грн, у т.ч. підакцизної продукції – 3,2 млн. гривень.

Слідчим суддею Ковпаківського районного суду за клопотанням слідчого СУФР ГУ ДФС у Сумській області винесено ухвалу про накладення арешту на вилучені під час слідчих дій ТМЦ.

Триває слідство.