Поліцейські вирішують питання про позбавлення жительки Краснопілля прав на виховання дитини

Приводом для такого рішення став той факт, що жінка фактично покинула свою 5-місячну дитину заради розваг.


До чергової частини Краснопільського відділення поліції звернувся чоловік із заявою про те, що його співмешканка разом з 5-ти місячною донькою кілька діб як зникли.

Вжитими оперативно-розшуковими заходами дитину знайшли в патологічному відділенні Сумської дитячої лікарні. Туди її доправили медики, які прибули за викликом сумських патрульних.

З’ясувалось, що розшукувана разом з дочкою приїхала з Краснопілля до Сум, де розважалась із приятелями в одному з міських барів. Персонал закладу викликав патрульних поліцейських, бо дитинка жінки весь час плакала, а та не звертала на це жодної уваги. Аби з’ясувати, чи все з дитиною гаразд, зателефонували й лікарям. Медики, оглянувши дитину, прийняли рішення про її госпіталізацію.

«До речі, дівчинка і досі перебуває в лікарні, – коментує ситуацію Андрій Семенченко, начальник Краснопільського відділення поліції. – А ось її матір довелось ще пошукати. Вона додому не повернулась, залишилась розважатись в обласному центрі. За невиконання батьківських обов’язків поліцейські вже притягли жінку до адміністративної відповідальності і тепер підготували клопотання на позбавлення її батьківських прав».

Відділ комунікації поліції Сумської області