Поліція Сумщини отримала нові автомобілі

Легковики та позашляховики нового покоління, маневрені, з високою прохідною здатністю надійшли до територіальних підрозділів з Національної поліції України. У найближчі дні чергові патрульні групи «швидкого реагування» виїдуть на новеньких автівках охороняти спокій та правопорядок на вулицях населених пунктів нашої області.


Отримані 13 одиниць автотранспорту всі без винятку надійшли на потреби так званих груп «швидкого реагування», що нині працюють в усіх районних відділах та відділеннях області. Разом з нещодавно отриманими «Міцубісі-Аутлендером» вони складають 70% забезпеченості нині існуючих потреб у службовому автотранспорті поліції Сумщини. 

Серед отриманих автівок – 5 позашляховиків «Рено-Дастер». Вони будуть передані для використання у прикордонних районах та в зонах з тяжкими дорожніми умовами. Самі полісмени говорять: це машини нового покоління, маневрені, з високою прохідною здатністю.

«Потреба в таких машинах у нас щоденна, – говорить Сергій Швидич, інспектор сектору реагування патрульної поліції №3 В-Писарівського райвідділку поліції. – Автівка по прохідності гарна, висока, має надійний двигун. У нас район хоч і невеликий, але протяжний, має багато далеких від автошляхів сіл. Та й самі дороги не можуть похвалитися доброю якістю. Тому на даний час ці машини для нас надзвичайно актуальні».

В силу своїх якостей та характеристик позашляховик дає можливість черговій групі патрульної поліції швидко дістатися на виклик, незважаючи на будь-яку негоду і порівняно легко здолати важкі ділянки дороги чи складну місцевість. А оперативність – надзвичайно важливий фактор в розкритті злочинів, охороні громадського порядку та наданню допомоги громадянам.

Крім позашляховиків, на службу поліції передані 8 легковиків «Шкода-Рапід». Ці машини працюватимуть на основних автошляхах та в приміських і центральних зонах. Групи реагування патрульної поліції будуть «перекривати» автошляхи задля поліпшення криміногенної обстановки та зменшення кількості ДТП та травмувань і загибелі людей. Всі без винятку машини вже готові до виходу на «лінію»: повністю забезпечені двома комплектами шин, проблисковими маячками та звуковим обладнанням, вогнегасниками, медаптечками, мається в наявності і спецспорядження для роботи груп патрульної поліції.

«Сьогодні наш підрозділ отримує «Шкоду-Рапід», – говорить інспектор Сумського райвідділу поліції Віктор Марченко. – У нас уже є два службових Міцубісі-Аутлендер, але їх задля обслуговування викликів населення району замало. З власного досвіду можу сказати, що отримана машина загалом досить економічна та легка у експлуатації, і нам, безумовно, вона стане у нагоді». 

Вручаючи ключі від машин, начальник ГУНП в області Микола Лушпієнко висловив свої сподівання як на добросовісну й гарну роботу самого особового складу, так і довгу службу новоотриманого службового автотранспорту.