Померла принцеса конкурсу “Міні-міс Суми-2012”, якій допомагали боротися з раком усім містом

Сім років 15-річна Саша Суворова боролася зі страшною хворобою. У неї була медубластома 4-го ступеня. Їй допомагали усі небайдужі сумчани, втім врятувати дівчину так і не змогли. Сьогодні, 16 липня, вона померла.


Саша довго боролася з хворобою, але завжди посміхалася. Вона знімалася для благодійної виставки, створювала прикраси власними руками, які волонтери продавали на ярмарках, а виручені кошти віддавали на лікування. Щомісяця Саші було потрібно 20 тисяч грн.

Ще більш відомою дівчина стала у січні поточного року, коли вибухнув від газу будинок по вул.Металургів у Сумах. Сашу виніс сусід на руках, бо вибух стався саме у сусідній з ними квартирі. Тоді родину поселила до себе Юлія Панова, яка весь час допомагала дівчині і навіть організувала волонтерський рух.

Ті, хто добре знали Сашу, говорять, що у дівчинки – величезна сила волі і вона дуже довго боролася з хворобою. Говорили навіть, що в її жилах, здається, вже тече не кров, а ліки.

Саша вела досить активний спосіб життя. Вона стала лауреатом I ступеня конкурсу «Ялтинський берег» в складі сумського колективу дитячої творчості «Тру-ля-ля-та». Зайняла 2-е місце в шкільному проекті «Школа має талант». Відвідувала вокально-танцювальний клуб «9 кімнат». Стала принцесою конкурсу "Міні-міс Суми-2012" і отримала запрошення в г. Киев на шоу міні-моделей. Саша мала великий потенціал життєвих і творчих сил. Але у вересні 2012 р раптово все припинилося. Сашенька захворіла на бактеріальний менінгіт. Боліла місяць потім перемогла хворобу і одужала. Але в кінці листопада почалися головні болі, запаморочення, блювота, порушення координації рухів і ставало все гірше і гірше. Зробили МРТ (томографію), яка показала пухлину задньої частини мозку. З того часу хвороба не відступала.

На своїй сторінці в Фейсбу Юлія Панова написала: "….два дня небо плакало…говорят, Господь забирает лучших….сегодня светит солнышко и на небе одним АНГЕЛОЧКОМ СТАЛО БОЛЬШЕ. ТЫ ушла из земной жизни, но ТЫ никогда не уйдешь из нашей памяти и из наших сердец….за это год, который я тебя знаю,ТЫ стала для многих из нас примером, как нужно боротся за жизнь и как нужно радоватся каждому дню и каждой минуточке..ТЫ всегда улыбалась нам, даже когда тебе было очень больно.Ты – пример мужества для нас..мне было в радость выполнять все ТВОИ маленькие просьбы и помогать ТЕБЕ…САШКА, за этот год ТЫ стала очень дорогим для меня человечком…Мы всегда будем тепло вспоминать все наши посиделки зимними вечерами за чашкой чая, твою искреннею улыбку, твои маленькие победы в борьбе с этой коварной и страшной болезнью. Нам тебя очень будет нехватать…ПОКОЙСЯ С МИРОМ. ЦАРСТВИЕ НЕБЕСНОЕ ТЕБЕ, НАШЕ СОЛНЫШКО…ПУСТЬ ЗЕМЛЯ ТЕБЕ БУДЕТ ПУХОМ, НАШ АНГЕЛОЧЕК.

ДРУЗЬЯ, ХОЧУ ВЫРАЗИТЬ ВСЕМ КТО ПОМОГАЛ САШКЕ ОГРОМНУЮ БЛАГОДАРНОСТЬ. СПАСИБО, ЧТО НЕ ОСТАЕТЕСЬ РАВНОДУШНЫМИ К ЧУЖЕЙ БЕДЕ. ГОСПОДЬ ЗАБРАЛ ЕЕ У НАС, НО ПАМЯТЬ О НЕЙ БУДЕТ НАВЕЧНО В НАШИХ СЕРДЦАХ…"