Понад 500 мешканців ОТГ взяли участь у навчальному проекті U-LEARN

Серед зазначеної кількості учасників понад 300 отримали сертифікати про успішне проходження навчання на онлайн платформі створеної Програмою «U-LEAD з Європою».


Онлайн проєкт має у вільному та безкоштовному доступі 10 навчальних програм для фахівців громад.

«Наразі доступні навчальні модулі «Соціальні послуги в ОТГ: з чого почати», «А як вчините Ви? – Етична дилема», «Основи реформування системи охорони здоров’я з допомогою eHealth», «Цифрові комунікації в громаді» та «Сучасні інструменти для формування спроможної освітньої мережі в громаді».

«Карантин не перешкода для підвищення професійності фахівців громад. Саме тому, ми впроваджуємо інший формат роботи – консультації та навчання в режимі онлайн. По ключовим напрямкам реформ Програмою «U-LEAD з Європою» були розроблені інтерактивні курси, які враховують досвід впровадження реформ. І наразі ми бачимо результат – кількість учасників та сертифікатів», зазначає Марина Лобова, керівниця Сумського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

Також, на платформі доступні електронні посібники «Перші кроки для новостворених ОТГ. Методичні рекомендації та зразки документів», «Путівник керівника. Успішна громада: надання якісних послуг громадянам та сприяння сталому розвитку».

Крім того, оприлюднені вступи до курсів «Залучення громадян до процесів прийняття рішень», «Стратегічна комунікація: вступ», «Електронний документообіг».

Всі курси доступні на сайті https://u-learn.org.ua/ Пройти будь-яке онлайн навчання та отримати відповідний сертифікат зможе кожен бажаючий.

Програма «ULEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією