Понад 91% прикордонників Сумського загону вакцинувалися від COVID-19

У Сумському прикордонному загоні на постійній основі тривають планові заходи з вакцинації персоналу проти COVID-19. На сьогодні вже 91,1% охоронців кордону Сумського прикордонного загону отримали щеплення проти коронавірусу, чим збільшили свої шанси перенести хворобу в більш легкій формі, або ж взагалі уберегтися від неї.


Наразі пандемія не відступила, майже не щодня кількість хворих тільки зростає.

Прикордонники закликають громадян дотримуватися правил епідеміологічної безпеки, адже ті, хто зволікає та не виконує їх, несе реальну загрозу не лише собі, а й іншим людям. А тому, вакцинація – це єдиний на сьогодні ефективний вихід у боротьбі з COVID-19.

Відмітимо, що прикордонники одні з перших, хто долучився до заходів з недопущення поширення коронавірусу територією України. Вони і сьогодні щоденно перебувають у зоні ризику, оскільки контактують з великою кількістю осіб, які перетинають кордон. Аби повноцінно жити та виконувати свої обов’язки із захисту державного кордону України, прикордонники вакцинуються.

Охоронці кордону своїм прикладом закликають людей вакцинуватися, аби мати можливість жити і працювати без карантинних обмежень.