Понад півтора мільярда податків сплатили сумчани в бюджет країни

За оперативною інформацією Державної податкової інспекції у м. Сумах, у першому півріччі 2017 року до Зведеного бюджету України платниками, які обслуговуються в інспекції,  сплачено 1 мільярд 530 мільйонів гривень податків, зборів та інших податкових платежів.


До Державного бюджету надійшло 630 мільйонів гривень. У розрізі найбільш вагомих, бюджетонаповнюючих податків, можна ви значити:

  • податок на додану вартість –  280,9 мільйонів гривень;
  • військовий збір – 60,3 мільйони гривень;
  • податок на прибуток – 59,9 мільйонів гривень.

Місцевий бюджет поповнився на суму 901,5 мільйонів. Тільки податку на доходи фізичних осіб у звітному періоді надійшло в сумі 599 мільйонів, земельного податку – 127,6 мільйонів,  податку на нерухомість – 4,2 мільйони. 

Суттєва фінансова підтримка бюджету міста надійшла з боку представників малого бізнесу, які з початку року сплатили 102,2 мільйони гривень єдиного податку.

Податківці переконані, що завдяки партнерським відносинам з платниками, використання програм і спектру електронних сервісів Державної фіскальної служби, виконання зобов'язань з наповнення державної скарбниці і в подальшому стане максимально комфортним для  представників  сумського бізнесу.