Попри замінування концерт Вінника все ж таки відбувся в Сумах

Вчора в Сумах місцеві активісти протестували проти концерта Олега Вінника, який мав відбутися у легкоатлетичному манежі СумДУ.


Як написав один з активістів Сергій Моша на сторінці в ФБ: “Починалося все нудно, “Демократична сокира” тихо протестувала віддалік, а потім нишком вшилася. Веселіше стало, коли підтягнулися правосеки з віниками, але й вони заспокоїлися, коли “вовчиці” втягнулися в зал, на концерт”.

Згодом глядачі почали виходити із комплексу. За їх словами попросила це зробити поліція через отримання інформації про нібито замінування манежу.

Сергій Моша пише, що керівник Сумського Правого Сектору Сергій Супрун офіційно заявив, що “правосеки” не мають жодного стосунку до того дзвінка і відповідальність за зрив концерту на себе брати не збираються, хоча сам зрив шоу прокремлівського “співака” підтримують.

Поліція разом з піротехніками, кінологами, собаками перевірила будівлю. Вибухівки знайдено не було, тож концерт Олега Вінника продовжився.

Зауважимо, раніше повідомлялося, що організація «Демократична сокира» готує протестну акцію перед концертом Винника. Дійсно, кілька людей вийшли на міні-мітинг із плакатами, вимагаючи, щоб артист публічно визнав, що Крим — це Україна, а Росія — це агресор.

Фото зі сторінки ФБ Сергія Моші