Працівники поліції спецпідрозділу “КОРД” здали кров для онкохворих дітей

Напередодні дня Соборності 25 працівників поліції спецпідрозділу «КОРД» ГУНП області завітали до Сумського обласного центру служби крові, аби здати кров для відділення онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні.


Працівники управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП України в Сумській області розпочали 2017 рік організованою кровоздачею в Сумському обласному центрі служби крові, де розпочалася акція, присвячена Дню Соборності України. Правоохоронці здавали кров для онкохворих дітей відділення гематології.

«Сьогодні нашими донорами стали працівники поліції, – говорить лікар-трансфузіолог, заввідділенням заготівлі крові СОЦСК Владислав Світайло. – Так традиційно склалось, що саме правоохоронці першими відгукуються на подібні акції, адже саме вони як ніхто інший розуміють ціну життя, ціну крові. Цього разу поліцейські спецпідрозділу «КОРД» прийшли підтримати онкохворих дітей гематологічного відділення, які постійно потребують донорської крові, і ми щиро вдячні їм за допомогу».

І хоча для підрозділу «КОРД» це перший досвід організованої здачі крові, адже підрозділ створений лише восени минулого року, зазначає Оксана Токарева, старший інспектор управління «КОРД», багато поліцейських вже здавали кров й раніше – під час попередніх акцій, або й від себе особисто. До того ж серед співробітників, зазначає поліцейська, є постійні донори.

«До нас і раніше звертались за допомогою, – говорить один із бійців спецпідрозділу «КОРД», – коли ми ще служили в спецпідрозділі УБОЗу«Сокіл». Тоді ми, як і сьогодні, всім підрозділом приїхали до донорського центру, здали кров й зрозуміли яка є потреба в такій допомозі людям, надати яку дуже просто, але мало хто може допомогти чи то із-за стану здоров’я, чи то із-за небажання. Тому, своїм прикладом, закликаємо всіх небайдужих людей, особливо працівників силових структур, аби не стояли осторонь, а завжди приходили на допомогу».

Всі «кордівці» успішно здали такі вкрай необхідні 450 мл крові, врятувавши цим чиєсь життя, за що медпрацівники щиро подякували поліцейським за небайдужість та готовність відгукнутись на допомогу. А працівники поліції в свою чергу вкотре довели, що готові допомагати громадянам у будь-яких ситуаціях, а тим паче коли йдеться про збереження життя і здоров’я людей, особливо дітейповідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.