Працівники СМНВО пікетують під стінами Кабінету Міністрів та НАК “Нафтогаз України”

Працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» разом із представниками сумських органів місцевого самоврядування пікетують під стінами Кабінету Міністрів та НАК «Нафтогаз України».


Трудовий колектив найбільшого промислового підприємства Сумської області вимагає скасувати рішення «Нафтогазу» про відміну тендерів на модернізацію трьох компресорних станцій вітчизняної газотранспортної системи, які СНВО виграло в чесній та конкурентній боротьбі через систему державних закупівель «ProZorro» у листопаді поточного року.

Крім того, машинобудівники наполягають на тому, щоб винні у зриві модернізації ГТС були покарані та притягнуті до кримінальної відповідальності. «Наше підприємство стало переможцем тендерів ПАТ «Укртрансгаз» на модернізацію компресорних станцій «Ананьїв», «Задніпровська» та «Південнобузька».

Загальна вартість робіт складає 4,13 млрд грн. Через відвертий саботаж та кулуарні суперечки керівництво НАК «Нафтогаз України» з надуманих причин анулювало результати тендерів, чим поставило під загрозу існування газотранспортної системи, енергетичної незалежності держави і безпосередньо ПАТ «Сумське НВО», яке несе відповідальність за понад 20 тисяч своїх працівників та членів їхніх родин.

Сумські машинобудівники підготували звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, в якому, зокрема, вимагають: скасувати рішення НАК «Нафтогаз України» про відміну тендерів, повернути замовлення на модернізацію ГТС Сумському НВО, а разом із ним ще більше десяти постачальникам – підприємствам України, покарати винних у зриві модернізації ГТС і притягти їх до кримінальної відповідальності.