Прикордонники Сумщини відзначили 26-у річницю з дня створення прикордонного загону

Сьогодні, 20 жовтня, виповнюється 26-та річниця з дня створення Сумського прикордонного загону.


Напередодні прикордонники Сумщини провели урочисті заходи, які відбулися на стройовому плацу управління загону. Участь у заходах взяли персонал загону на чолі з начальником загону полковником Олександром Мейко, ветерани-прикордонники. 

????????????????????????????????????

Вітаючи присутніх з черговою річницею з дня створення загону, начальник загону полковник Олександр Мейко подякував військовослужбовцям прикордонного загону, які сумлінно виконують свої службові обов’язки в умовах підвищеного навантаження, щоденно доводячи, що вони є професіоналами своєї справи.

????????????????????????????????????

Також зі словами привітання до персоналу звернулися колишні начальники прикордонного загону полковник у відставці Юрій Лозинський та полковник запасу Вадим Легкодух.

????????????????????????????????????

Учасники заходу схилили голови перед прикордонниками, які поклали своє життя захищаючи рідну землю, тими, хто трагічно загинув при виконанні службових обов’язків.

????????????????????????????????????

За вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України, сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативу, самовідданість, високий професіоналізм та з нагоди 26-ї річниці створення Сумського прикордонного загону  військовослужбовців та працівників загону було заохочено правами Голови Державної прикордонної служби України, начальника Східного регіонального управління та начальника Сумського прикордонного загону.