Прикордонники Сумського загону взяли участь в загальнодержавній акції «Створюємо ліси разом»

Днями персонал відділу «Велика Писарівка» Сумського прикордонного загону спільно з лісівниками державного підприємства «Охтирське лісове господарство» в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна» взяли участь в загальнодержавній акції «Створюємо ліси разом».


Всього в зазначеній акції разом з прикордонниками взяли участь 75 чоловік, які за кілька годин висадили 17 тисяч саджанців дубу звичайного. Всього ж на території ДП «Охтирське ЛГ» планується висадити 28 тисяч молодих дерев.

Перед висадкою саджанців працівники лісу провели з охоронцями кордону необхідний інструктаж як за допомогою спеціального ручного інструменту – лопати, так званого «Меча Колесова», правильно висаджувати саджанці дуба.

Заступник начальника відділу «Велика Писарівка» з персоналу майор Сергій Мішанов зазначив, що прикордонники отримали масу задоволення від участі в Акції, адже своєю участю вони внесли особистий вклад у справу примноження лісового багатства держави, а висаджені дерева неодмінно будуть захищати та поліпшувати довкілля для наших нащадків в майбутньому.