Прикордонники вночі затримали “УАЗа-втікача без номерних знаків

Учора пізно ввечері у Глухівському районі прикордонники відділу «Сопич» Сумського загону попередили спробу можливої протиправної діяльності на українсько-російському кордоні.


У ході реалізації отриманої інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний патруль, який здійснював перевірку лінії кордону на напрямку між українським насаленим пунктом Муравейня та російським Лемешівка, помітив поблизу держрубежу рух транспортного засобу марки «УАЗ». При спробі зупинити автомобіль водій не виконав законні вимоги прикордонного наряду щодо зупинки транспортного засобу та своїми діями створив явну загрозу життю та здоров’ю прикордонників.

Організувавши переслідування, правоохоронці невдовзі затримали автомобіль «УАЗ» без номерних знаків та без вантажу. Керував автомобілем-втікачем громадянин України. Наразі автомобіль та чоловік доставлені до прикордонного підрозділу.

За спробу незаконного перетинання державного кордону та за злісну непокору законним вимогам прикордонного наряду на 45-річного правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали. Транспортний засіб встановленим порядком буде переданий працівникам Національної поліції.

Вартові кордону проводять відповідні заходи щодо своєчасного упередження можливого порушення прикордонного режиму та режиму державного кордону України.