Прикордонники затримали українця з мішками тютюну для кальяну та сигаретами

Учора на Сумщині прикордонний наряд за оперативною інформацією співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби припинив правопорушення, пов’язане з незаконним переміщенням тютюнової продукції.


Неподалік від кордону з РФ, в районі населеного пункту Грабовське, прикордонний патруль виявив місцевого жителя з двома поліетиленовими мішками. В них знаходилися тютюн для кальяну та сигарети. Затриманий повідомив правоохоронцям, що товар він нібито сам щойно знайшов.

Перевіривши ділянку кордону, прикордонники попередньо встановили, що цей вантаж, скоріш за все, був незаконно переміщений з території Росії на територію України шляхом перекидання через загороджувальний паркан.

Наразі виявлений товар у кількості 46 блоків тютюну для кальяну та 27 блоків сигарет доставлено до прикордонного підрозділу. Встановленим порядком товар буде передано працівникам податкової служби.

Триває перевірка щодо причетності виявленого громадянина України до цього правопорушення та встановлення його можливих спільників.