Прикордонники знайшли безхозний одяг та запчастини

У Великописарівському районі прикордонники Сумського загону під час реалізації інформації про можливу протиправну діяльність, отриманої від співробітників оперативно-розшукових підрозділів Держприкордонслужби України та СБУ, попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України товарів народного споживання.


Прикордонний патруль, очолюваний дільничним інспектором прикордонної служби, перевіряючи ділянку держрубежу в районі н.п. Олександрівка, в безпосередній близькості від кордону виявив 3 тюки з одягом в асортименті та 3 ящики із запчастинами.

Попередньо встановлено, що запчастини були незаконно переміщені через кордон з території Росії на територію України, а одяг правопорушники скоріш за все планували перемістити в зворотному напрямку до РФ.

Наразі виявлений вантаж доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Прикордонники вживають комплекс невідкладних заходів щодо встановлення осіб, причетних до вказаної протиправної діяльності.