Пристрасті на сесії у Конотопі: свободівець із грузином «правлять балом»

Семеніхіну допомагає проводити сесію Саакашвілі? Що робить людина, яка нехтуючи законодавством України, незаконно перетнула кордон України, відомо, мабуть, тільки міському голові Конотопа.


Одіозний свободівець, який своїми «цирковими вибриками» відомий уже за межами області, на сесію Конотопської міської ради запросив собі в поміч  екстравагантного персонажа українського політикуму, екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі. 

Під час сесії заступник голови Сумської облради Анатолій Річкаль, закликав присутніх правильно розставити пріоритети при розгляді питань і вирішити таки проблему вуличного освітлення. 

А от екс-президента Грузії, лідера «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі проблема жителів Конотопа, вочевидь, не турбувала. Натомість він по-батьківськи хвилювався за Артема Семініхіна, про що й говорив у своєму виступі: «Не дай Бог, кто-то поднимет руку на самого популярного мэраУкраины – Вам мало не покажется… Такого мэрабольше нет в Украине», – говорив Саакашвілі. 

Цікавою є позиція і самого Семеніхіна, котрий, за словами людей із його оточення, легко і в грубій формі відмовився від своєї партії і свого лідера і став під знамена Саакашвілі.

Адже піар, як то кажуть, «НАШЕ ВСЕ».

Фото з сайту Голос Конотопа