Для бійців АТО пропонують програму реабілітації «ПОВЕРНЕННЯ ДО ЖИТТЯ»

Триває набір учасників-бійців на програму активної реабілітації «Повернення до життя».


Учасником програми можуть бути учасники бойових дій в зоні АТО, які мають порушення опорно-рухового апарату, в т.ч. ампутації кінцівок, порушення зору, слуху, травму хребта з ураженням спинного мозку, черепно-мозкові травми тощо, і які не мають відкритих ран та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

Табори проходять на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного Комітету спорту інвалідів України (село Яворів, Турківського р-ну, Львівської обл.).

Ви зможете випробувати себе у різних спортивних дисциплінах – літніх та зимових (залежно від пори року проведення конкретного табору). А саме: настільний теніс, стрільба з луку, боча, спортивний більярд, крокет, дартс, аеробіка, лижі – незалежно від ступеню та форми функціональних порушень.

Якщо Ви маєте бажання взяти участь в програмі – просто заповніть анкету-заявку учасника табору, яку розміщено на сайті Національної Асамблеї інвалідів України (www.naiu.org.ua).

Дати проведення наступних таборів:

09 вересня – 20 вересня 2016 року

17 листопада – 28 листопада 2016 року

01 грудня – 12 грудня 2016 року

Для більш детальної інформації Ви можете безпосередньо звернутися до координаторів програми за телефонами:

+38 (050) 490-10-94; +38 (050) 409-41-14, або до офісу Національної Асамблеї інвалідів України за телефоном: +38 (044) 279-61-82

Сайт: http://naiu.org.ua/nato/

Участь у програмі безкоштовна.