Прокуратура наполягає на максимальній мірі покарання для сумчанина, який обвинувачується в жорстокому поводженні з собакою

За принципової позиції прокуратури сумчанину, який на очах у перехожих 2 березня 2017 року зарізав собаку, було вручено повідомлення про підозру в жорстокому поводженні з тваринами (ч. 1 ст. 299 КК України). У подальшому вказане провадження з обвинувальним актом направлено до суду.


У середу, 17 травня 2017 року, відбулось підготовче засідання, під час якого прокуратура наполягала на тому, що оскільки у собаки не було власника, то немає жодних підстав для визнання сторонньої особи потерпілою стороною. Тим більше, що це ніяким чином не вплине на ступінь покарання обвинуваченого. Сьогодні, 18 травня 2017 року, суд погодився з доводами прокуратури.

Відтак, судовий розгляд справи триває, прокуратура наполягатиме на максимальній мірі покарання для сумчанина, який зарізав тварину, а це – арешт на строк до шести місяців. Публікації в ЗМІ щодо того, що прокуратура виправдовує вбивцю – не відповідають дійсності.