Релігійна література не потрапила до Росії

Сьогодні вранці в Глухівському районі прикордонники відділу «Шалигіне» імені Петра Калнишевського Сумського загону попередили спробу незаконного переміщення через кордон великої кількості релігійної літератури.


Реалізовуючи завчасно отриману інформацію про можливу протиправну діяльність, група реагування за кількадесят метрів від кордону на напрямку між українським населеним пунктом Вовківка та російським Стара Миколаївка затримала автомобіль УАЗ української реєстрації. Керував транспортним засобом наш співвітчизник, який не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

Охоронці кордону в салоні транспортного засобу виявили друковану продукцію, більшість якої релігійного змісту. Також, неподалік від автомобіля, поблизу лінії держрубежу, правоохоронці виявили ще 18 упаковок з релігійною літературою, а також дошки та інші допоміжні засоби для того, щоб здійснити незаконне переміщення вантажу через українсько-російський кордон на територію сусідньої Росії.

Наразі транспортний засіб разом з вантажем доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України затриманому чоловікові, після встановлення особи, доведеться відповідати у суді.