Росіянин намагався перетнути кордон на Сумщині без документів

У місцевому пункті пропуску «Грабовське», що у Краснопільському районі, прикордонники Сумського загону попередили спробу незаконного перетинання державного кордону України.


До місцевого пункту пропуску «Грабовське» в пішому порядку прибув громадянин Росії, який мав намір потрапити на територію РФ. При цьому, чоловік не мав при собі жодних документів, що посвідчують особу.

У ході проведення фільтраційних заходів охоронці кордону встановили, що чоловік порушив встановлений порядок реєстрації, а також перевищив термін перебування в Україні – незаконно проживав на території України з вересня 2014 року.

Наразі особу правопорушника встановлено. За недодержання встановленого порядку реєстрації, порушення встановленого терміну перебування в Україні, а також за спробу незаконного перетинання державного кордону України на 35-річного громадянина складені адміністративні матеріали за ст.ст. 203 та 204-1 КУпАП. Також відносно нього прийняте рішення про заборону в’їзду в Україну строком на п’ять років та іноземець встановленим порядком був повернутий на територію РФ.