Росіянин в’їжджав до України з наркотичною речовиною

Сьогодні в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» прикордонники Сумського загону спільно з працівниками фіскальної служби попередили спробу незаконного переміщення через кордон наркотичної речовини.


Оглядаючи мікроавтобус марки «Mercedes-Benz», на якому в якості пасажира в’їжджав до України громадянин Росії, в багажному відділенні транспортного засобу відбулося спрацювання спеціально навченої на пошук наркотичних засобів службового собаки. Ретельно перевіривши картонні коробки, в яких знаходилися особисті речі чоловіка, правоохоронці в шкатулці виявили паперовий пакунок з речовиною рослинного походження зеленого кольору.

Наразі виявлена скоріш за все наркотична речовина, вага якої склала понад 4 г, вилучена для проведення експертизи. Взаємодіючими правоохоронними органами проводяться невідкладні оперативно-слідчі дії з метою встановлення всіх обставин припиненого кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.