Росіянки залишилися без турецьких шуб та дублянок

Нещодавно спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників відділу «Сопич» Сумського загону, працівників Національної поліції та Державної фіскальної служби, в Глухівському районі затримано вантажний автомобіль Volvo з дублянками та хутром.


В ході реалізації отриманої оперативної інформації щодо можливого незаконного переміщення в межах контрольованого прикордонного району товарів народного споживання, в рамках проведення спільної спеціальної прикордонної операції «КОРДОН-2016», спільна група на автодорозі Київ-Кіпті-Глухів-Бачівськ, неподалік від м. Глухів, зупинила вантажний автомобіль марки Volvo української реєстрації під керуванням громадянина України.

Відповідно до товаро-супровідних документів транспортний засіб слідував з Росії до Румунії з вантажем паперу для офісної техніки загальною вагою 20 тон на суму майже 3,5 тисяч Євро.  

Під час перевірки документів правоохоронці виявили підроблені відмітки про перетинання державного кордону України в пункті пропуску «Бачівськ» від 30 травня ц.р. на в’їзд в Україну. В подальшому з’ясувалося, що даний автомобіль фактично в’їхав на територію України добою раніше і порожнім.

В ході огляду автомобіля правоохоронці виявили в ньому понад сотню тюків з товарами турецького виробництва – шуби, дублянки, шкіряні куртки в асортименті.

Наразі автомобіль разом з вантажем доставлений до одного з територіальних підрозділів фіскальної служби для проведення подальших слідчих дій. Підрахунок та оцінка виявленого вантажу триває.

До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).