Росію цікавить промисловість Сумської області

Росію цікавить промисловий потенціал Сумської області як важель тиску на економічну стабільність України. Про це під час робочої поїздки в Сумську область заявив голова Служби безпеки України (СБУ) Василь Грицак, повідомляє прес-служба СБУ.


"Промисловий потенціал Сумської області "цікавить" агресора як черговий важіль тиску на економічну стабільність України", – зазначив Грицак. За його словами, доходи від нелегального бізнесу направляються росіянами, в тому числі, і на фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Під час робочої поїздки в Сумську область Грицак проінспектував роботу пунктів пропуску "Юнаківка", "Краснопілля" і "Велика Писарівка" на російсько-українському кордоні і поспілкувався з жителями прикордоння.

Також Грицак заявив про намір посилити протидію російської агресії в прикордонних областях.

Нагадаємо, в серпні українські прикордонники зафіксували високу активність Збройних сил РФ на адміністративному кордоні з Кримом. Зазначалося, що активність російських військових поблизу адміністративного кордону окупованого Криму та Херсонській обл. може бути пов'язана з підготовкою провокацій. Президент України Петро Порошенко доручив посилити охорону стратегічних об'єктів для запобігання терактів.

У неділю, 28 серпня, українська розвідка повідомила, що Росія в рамках навчань підтягла до українського кордону близько 41,6 тис. військових.