Салатенко просить Парубія якнайшвидше прийняти законопроекти

Керівництво обласної ради звернулося до голови Верховної Ради, голів комітетів Верховної Ради з питань податкової та митної політики і з питань промислової політики та підприємництва.


У зверненні очільник депутатського корпусу Сумщини просить якнайшвидше розглянути та прийняти законопроекти, що стосуються залучення інвестицій в реальний сектор економіки через індустріальні парки, повідомляють в обласній раді.

Голова обласної ради Семен Салатенко говорить: «В Європі індустріальні парки існують з кінця 19 століття, і найближчі сусіди України почали опановувати цей інструмент залучення інвестицій в економіку ще на початку двотисячних років. На сьогодні у Польщі, Угорщині, Чехії, функціонують сотні індустріальних парків, які створювались за активної фінансової підтримки ЄС. Вони дають десятки тисяч робочих місць і неабияке щорічне збільшення макропоказників кожної з країн. Для Сумщини нині дуже важливо, аби ці законопроекти були прийняті якнайшвидше».

Вже прораховано, що будівництво парків дасть значний прибуток, зможе вивести на світовий ринок та є вигідним для бізнесу, адже гарантує прозору та просту процедуру набуття прав власності на земельну ділянку в межах індустріального парку.

Ці законопроекти стратегічно важливі для розвитку місцевих громад та української економіки в цілому, вважає Семен Салатенко.