Семеніхін виступив у Парламенті з закликом розпустити Конотопську міськраду

4 жовтня 2017 року під час брифінгу у Верховній Раді України міський голова Конотопа Артем Семеніхін разом з народним депутатом Андрієм Іллєнком виступив у Верховній Раді України з закликом розпустити Конотопську міську раду.


Учасники брифінгу наголосили, що більшість у міській раді намагається узурпувати владу, впродовж 7 місяців блокує прийняття важливих рішень для життєдіяльності міста, ставить під загрозу початок опалювального сезону, а також вдається до відвертого бандитизму задля розподілу бюджетних коштів через власні фірми.

«Вже більше пів року як депутати відмовляються приходити на сесію, не голосують навіть за видачу зарплат бюджетникам та закупівлі нового обладнання для котелень, що ставить під загрозу початок опалювального сезону в стотисячному місті. Конотоп – це друге місто за значимістю і кількістю населення на Сумщині. Дестабілізація ситуації в місті ставить під загрозу введення «вєжлівих чєловєчьков» на територію області. Тому я звертаюся до Верховної Ради для розпуску Конотопської міської ради та перезавантаження її», – заявив очільник Конотопа Артем Семеніхін.

Міський голова наголосив, що депутати саботують роботу міста вже сім місяців, не голосуючи за нагальні питання, а нині загрожують зірвати опалювальний сезон.