Сервісні набори для обслуговування електроніки: як підготувати свій смартфон до зими

Зламані смартфони, планшети, фотоапарати та інші дрібні електронні пристрої – це не кінець світу. Є велика ймовірність того, що пошкоджену техніку можна відремонтувати навіть не віддаючи її в сервісний центр. Набір спеціалізованих інструментів цього каталогу    https://www.aks.ua/uk/catalog/otvertki/  допоможе відремонтувати електроніку самостійно.


Який ремонт можна зробити своїми руками?

На початку варто відзначити, що ремонт електронного пристрою – процес делікатний. Його можуть виконати лише ті люди, які вірять у свої навички та усвідомлюють усі можливі ризики.

 Такі дефекти, як зношений акумулятор, пошкоджений корпус, розбите скло, роз’єм живлення можна виправити, не виходячи з дому. Варто пам’ятати, що в Інтернеті можна знайти безліч покрокових посібників, які допоможуть виконати процедуру обслуговування або ремонту мобільного обладнання. Шукати їх можна як у Google у вигляді PDF-документів, так і на YouTube у формі відео. Іноді посібники з обслуговування навіть надаються самими виробниками електроніки. Однак для успішного завершення процесу будуть потрібні як запасні частини, так і спеціальні сервісні інструменти.

Набір сервісних інструментів для ремонту портативної техніки

Niko Set (+1.5/star0.8) може бути гарним вибором для тих, хто розпочинає свою діяльність у сфері обслуговування електроніки. У набір входять лопатки для безпечного відкривання корпусів, присоски, медіатори та найпопулярніші конфігурації викруток.

 Крім того, можна вибрати професійніший набір для обслуговування смартфонів та інших електронних пристроїв. Хороша пропозиція – комплект Jakemy JM-8150 (54 в 1), він включає кілька десятків різних біт для ремонту продукції абсолютно різних виробників, включаючи смартфони таких брендів, як Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo і Apple. Його переваги – магнітні наконечники і нековзна ручка битодержателя з упором, що обертається. 

Сервісна лупа з власником “Третя рука” також може бути корисною

Смартфони та інші електронні пристрої складаються із мініатюрних елементів. Для того щоб стабілізувати і при цьому бачити місце ремонту, непогано було б мати відповідний тримач зі збільшувальним склом. Ця третя рука буде корисною DIY майстрам, особливо при ремонті друкованих плат.

Отже, за доби мініатюризації самостійно ремонтувати електронну техніку буває складно, але можливо. Однак сервісний інструментарій може виявитися корисним у ситуації, коли потрібно дуже швидко оживити обладнання, а відвідування сервісу на даний момент неможливе.