Сесія Конотопської міської ради закінчилася бійками та масовими затриманнями

За процесуального керівництва Конотопської місцевої прокуратури в рамках кримінального провадження встановлюються обставини подій, що відбулись 26 липня в м. Конотоп. Досудове слідство здійснює Конотопський відділ поліції.


Мова йде про сутички під час сесії Конотопської міської ради. Група молоді, озброєна предметами для нанесення побоїв, увірвалась у сесійну залу. Співробітники поліції, щоб не допустити масових безладів та жертв серед громадян, відтіснили молодиків та застосували до них відповідні засоби обмеження волі.

Наразі у відділі поліції перебуває 46 осіб, доставлених для з’ясування обставин. За медичною допомогою звернулось 7 працівників поліції та 2 цивільні особи. Тривають першочергові слідчі дії, на місці події окрім слідчо-оперативної групи працюють прокурори прокуратури Сумської області та слідчі Слідчого управління ГУ НП області.

Відомості до ЄРДР внесено за ч. 4 ст. 296 (грубе порушення громадського порядку із застосуванням предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень), ч. 2 ст. 342 (опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов’язків) та ч. 4 ст. 345 (умисне заподіяння працівникам правоохоронного органу тяжкого тілесного ушкодження у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків, вчинене організованою групою).
За скоєне особам, які завдали тілесних ушкоджень правоохоронцям, загрожує до 14 років позбавлення волі.