Сесія Конотопської міської ради знову не відбулася

Заплановане на 31 липня п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 14 депутатів з 36. Про це повідомляє сайт topkonotop


Як зазначалось на офіційному сайті міськради, для розгляду на сесії мали винести питання відведення земельних ділянок. Також планувалася повторна спроба розглянути питання про внесення змін до бюджету на 2017 рік.

Під час прес-конференції, яка відбулась після невдалої спроби провести пленарне засідання сесії, міський голова Артем Семеніхін заявив, що як тільки буде розпущена Конотопська міська рада, він готовий скласти з себе повноваження та йти на перевибори разом з депутатами.

Він також наголосив, що в суботу, 5 серпня, о 10:00 біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться загальноміське віче.

Варто зазначити, що вже було дві спроби провести п’яте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради: перша — 6 червня, друга — 29 червня. У обох випадках засідання не відбувались через відсутність кворуму.

Нагадаємо, на четвертому пленарному засіданні Конотопської міської ради, яке відбулося 30 травня, частина депутатів відмовилась голосувати за бюджетні питання та покинула залу. Артем Семеніхін у свою чергу наголосив, що підготує звернення до Верховної Ради та Президента України з проханням про розпуск міської ради.