Шахраї продовжують видурювати у довірливих жителів Сумщини гроші

Правоохоронці розшукують псевдобанкірів, які, зловживаючи довірою 80-річного глухівчанина, виманили у нього дев‘ять тисяч гривен заощаджень.


До Глухівського відділу поліції звернувся 80-річний пенсіонер та повідомив, що у нього з карткового рахунку знято 9000 гривень.

При з‘ясуванні обставин правоохоронці встановили: на мобільний телефон дідуся зателефонував невідомий та представився працівником банку. Він повідомив, що картку заблоковано через дії зловмисників, які намагались несанкціоновано зняти гроші. Аби відновити доступ до рахунку, потрібно негайно повідомити номер банківської карти. Не підозрюючи, що це можуть бути шахраї, пенсіонер виконав всі інструкції свого співрозмовника. І лише тоді зрозумів, що його ошукали, коли отримав з банку смс-повідомлення про зняття з рахунку 9000 гривень.

За даним фактом слідчими відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», працівники поліції роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника та повернути літньому чоловікові його заощадження.

Правоохоронці знову звертаємось до громадян з закликом бути уважними та обережними у спілкуванні з невідомими телефонними співрозмовниками. І пам‘ятати, що справжні працівники банку ніколи не вирішують такі або подібні питання у телефонному режимі, повідомляє сектор комунікації поліції Сумської області.