Шостка отримала завдяки обласним депутатам новенький сміттєвоз

Невід’ємною частиною будь-якого міста, вважає депутат обласної ради від Опозиційної платформи – За життя Микола Войтенко, є автомобілі для вивозу твердих побутових відходів. Ця техніка, власне кажучи, є першою ланкою в ланцюжку спецзасобів, спрямованих на збереження екологічної безпеки. Для того, щоб невивезене сміття не створювало проблем у місті Шостка, у поточному році обласні депутати-опозиціонери «вибили» в бюджеті Сумщини понад 1,5 млн грн на покупку однієї такої машини.


Тож уже сьогодні у північному місті презентували новенький сміттєвоз АТ-4022 на шасі DАYUN CGC1120, придбаний на умовах співфінансування за кошти обласного і місцевого бюджетів, для покращення вивозу сміття.

Депутат обласної ради від Опозиційної платформи – За життя Володимир Пилипейко зазначив, що машина призначається для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування, а також механізованого розвантаження твердих побутових відходів. Сміття може завантажуватися зі стандартних контейнерів об’ємом 0,75 м3, або з євроконтейнерів об’ємом 1,1 м3 за допомогою бічного маніпулятора, розташованого з правого боку сміттєвоза. Вивантаження сміття проводиться самозвальним способом.

«Таким чином, спільними зусиллями ми покращуємо обслуговування містян у сфері житлово-комунальних послуг. Будемо і далі працювати у цьому напрямку, оскільки організований і своєчасний вивіз сміття дозволить місту стати чистішим», – зазначив Володимир Пилипейко.

До речі, це вже не перший досвід придбання необхідних спеціалізованих автомобілів для міських потреб на умовах співфінансування. У позаминулому році депутати від Опозиційної платформи – За життя домоглися виділення з обласного бюджету понад 2 млн грн для придбання вакуумної муловсмоктувальної машини-асенізатора, необхідної для міста, яке має великі проблеми з каналізацією, очисними спорудами, вигрібними ямами. «На ремонт колекторів в Шостці було виділено з обласного бюджету близько 5 млн грн. Особливо проблемним був колектор у мікрорайоні Капсуль», – говорить Микола Войтенко і запевняє, що екологічні питання опозиціонери й надалі триматимуть на контролі.