Шостка відзначила День міста і 76-ту річницю визволення від фашистських загарбників

Цього року північне місто відзначило 280-ту річницю від дня створення. З нагоди свята відбулися урочистості, до яких, за традицією, приєдналися депутати політичної партії Опозиційна платформа – За життя Сумської обласної і Шосткинської міської рад.


Поряд з городянами і гостями міста представники політичної сили взяли участь у святковому параді, вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, поклали корзини з квітами до меморіалу Слави.

– Ми шануємо пам`ять наших дідів та прадідів, які визволяли Шостку. Усіх мешканців вітаю зі святом – Днем міста та 76-ю річницею його визволення від фашистів! Миру, добробуту в сім`ях, оптимізму в душі і міцного здоров’я кожному жителю! – зазначив депутат Сумської обласної ради Володимир Пилипейко, звертаючись до присутніх.

– Наше місто завжди славилося гарними трудовими традиціями, тут завжди працювало багато підприємств та людей, місто будувалося та розвивалося. Сподіваємося, що так буде й надалі! Вітаємо мешканців Шостки зі святом! Успіхів у праці, благополуччя в житті, в сім`ях, мирного неба над головою! – приєднався до привітань депутат Шосткинскої міської ради Віктор Калиновський.