Шосткинця не випустили за кордон через 25-тисячний аліментний борг

Одним із пріоритетних напрямків роботи органів юстиції є стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Відтак державні виконавці роблять все, аби нерадивих батьків, що намагаються уникнути відповідальності за власних дітей було якомога менше.


25 тисяч гривень – такий  борг мав батько перед своїм неповнолітнім сином в у Шостці. Державні виконавці тривалий час розшукували неплатника та його майно. Але йому все ж вдавалося вийти сухим із води. Проте в результаті проведення виконавчих дій було з’ясовано, що чоловік періодично виїжджає за межі України. Після направлення до суду подання про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, останній у максимально короткий термін знайшов кошти та можливість погасити заборгованість по аліментам.

На Глухівщині державним виконавцям вдалося забезпечити погашення боргу ще одного безвідповідального батька. Він не сплатив своїй дитині понад 14 тисяч гривень аліментів. Спеціалісти органів юстиції описали майно боржника, аби в подальшому реалізувати його через систему електронних торгів СЕТАМ. Неплатник такому стану речей не зрадів, і вимушений був погасити заборгованість у повному обсязі, тим самим виконавши нарешті свій батьківський обов’язок перед нащадком.