Шосткинські віряни чотири дні йтимуть Хресною ходою до Сафронієвої пустині

27 вересня у свято Воздвиження Хреста Господнього від шосткинського храму Різдва Христового стартувала Хресна Хода.


Паломники, а їх понад сотня, чотири дні йтимуть до Софронієво-Молченської пустені, що у Путивлі. Приєднались до ходи єпископ Конотопський та Глухівський Роман, міський голова Микола Нога.

“З Божою допомогою ми вже вп’яте зможемо понести такий маленький подвиг – подвиг Хресної ходи. Хресна хода – це особливий дар для кожної людини, де вона може пройтись і подумати про своє життя, помолитись, щоб Господь дарував мир нашій державі, щоб зник цей коронавірус”,- зазначив настоятель храму Різдва Христового отець Володимир.

Багато хто бере участь в ході вже декілька разів. Проте люди поки що не знають чи вистачить у них сил цього разу здолати весь шлях.

Попереду віряни несуть великий хрест та ікону Божої Матері «Софронієво-Молченська» – її спеціально для цієї події декілька років тому написав шосткинський художник Володимир Афонін. Першого дня паломники йтимуть від Шостки до Слоута. Переночувавши там вони вирушають у путь до Баничів. Третього дня люди дійдуть до Путивля. Там, зранку, вони приєднаються до богослужіння на честь пам’яті Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Ввечері того ж дня – кінцевий пункт призначення – Сафронієва пустинь.

Шостка news