Шосткинську місцеву прокуратуру очолив 27-річний Андрій Байдак

Наказом Генерального прокурора України від 30 листопада 2018 року за рекомендацією Ради прокурорів України керівником Шосткинської місцевої прокуратури призначено юриста 1 класу Байдака Андрія Юрійовича.


Його представили колективу вчора, 4 грудня.  Заступник прокурора Сумської області Сергій Таранушич акцентував увагу на тому, що Андрій Юрійович неодноразово доводив свою цілеспрямованість, принциповість та професіоналізм, зокрема у викритті протиправної діяльності не тільки колишніх високопосадовців, а й заступника прокурора області.

У свою чергу, новопризначений керівник місцевої прокуратури Андрій Байдак подякував керівництву Генеральної прокуратури та прокуратури Сумської області за довіру та запевнив, що докладе максимум зусиль, щоб спільно з колективом вибудувати конструктивну взаємодію з органами місцевої влади та правоохоронними органами задля виконання функцій і завдань, визначених Конституцією та Законами України. «Я не буду зараз багато говорити і роздавати обіцянки, а краще докажу все на ділі», – наголосив Андрій Юрійович.

Довідково: народився Андрій Байдак у 1991 році в м. Лебедин Сумської області, у 2013 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав з посади стажиста слідчого відділу прокуратури м. Суми. У зазначеній прокуратурі на посадах різного ступеня працював протягом 3 років. Потім обіймав посаду начальника Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури, майже рік очолював відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Сумської області. Попередня займана посада – начальник першого відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Сумської області. Андрій Байдак у 2017 році нагороджений Грамотою Генерального прокурора України.