Штаб з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху працює на Сумщині

На більшості території України вирує зимова негода, і хоч Сумщина не опинилася в епіцентрі стихії, дорожники області напоготові, оскільки першими починають боротьбу із її наслідками.


Для організації і координації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у разі ускладнення руху дорогами області у зимовий період  на базі Служби автомобільних доріг у Сумській області  створений Штаб з протидії  загрозам ускладнення дорожнього руху у зимовий період 2019 року. До нього, окрім працівників Служби автодоріг, ввійшли представники ДП «Сумський облавтодор», Управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Укртрансбезпеки, патрульної поліції, головного управління Національної поліції у Сумській області, Департаменту цивільного захисту населення та Управління інфраструктури Сумської  облдержадміністрації.

Місцем розгортання Штабу визначена адмінбудівля Служби доріг, а головою штабу – начальник Служби автодоріг у Сумській області Іван Романюк.

Запрошені на засідання Штабу розробили схему оповіщення залучених для ліквідації наслідків негоди організацій, проаналізували потужності підрядних організацій, що виконують зимове утримання автошляхів,  наявність реагентів для обробки проїзної частини та забезпечення паливно-мастильними матеріалами.

Нагадаємо, що диспетчер Служби автомобільних доріг у Сумській області цілодобово слідкує за станом проїзду і знаходиться на зв’язку.