Слуг народу Сумщини закликають створювати проукраїнську коаліцію

Формування єдиної коаліції в Сумській обласній раді зі «Слуг народу» та «Опозиційної платформи – «За життя» на фоні резонансних подій у державі щодо фінансування медійних ресурсів останньої політичної сили з боку держави-агресора, виглядає фактично як змова проти Президента та українського народу, – переконує керівник депутатської фракції «Батьківщина» в Сумській облраді Вадим Лисий.


«Останні події на рівні держави показали, хто діє в інтересах українців, а хто здає інтереси нашої держави та служить країні-агресору.

Не можна допустити, щоб область із найдовшим кордоном з РФ керувалася проросійськими силами. Проте з перших днів роботи місцевих депутатів в Сумській області 8 скликання ми бачимо протилежне. Сумська обласна рада – яскравий цьому приклад.

За великим рахунком, на сьогодні коаліція Слуг Народу + ОПЗЖ на Сумщині – це змова проти Президента України та українського народу.

Вважаємо, що надалі такий союз існувати не може, адже зараз маски зняті, є рішення РНБО та чітка позиція Міністра внутрішніх справ України.

Чекаємо на рішучі кроки від обласного керівництва партії Слуга Народу, які стануть логічним продовженням політики глави держави та не будуть виглядати як здача національних інтересів на північному сході країни», – зауважив Вадим Лисий.