Соціологія: майже всі українці говорять про «погану» економіку і половина готова йти на Майдан

За даними опитування, яке проводив київський міжнародний інститут соціології (КМІС), партія “Батьківщина” має на сьогодні найбільш високий рейтинг серед політичних сил у разі проведення дострокових парламентських виборів найближчої неділі.


На питання, за яку політичну партію із запропонованих готовий проголосувати респондент, партію “Батьківщина” підтримали б 19,1% опитаних, “БПП Солідарність” – 13,2%, “Опозиційний блок” – 10,1%, Радикальну партію – 9,0%, і “За життя” – 8,1%. За “Громадянську позицію” і “Самопоміч” готові готові віддати свої голоси – по 6%, а за “Свободу” – 5,5%.

82% українців оцінюють поточну соціально-економічну ситуацію як «погану». Основною причиною, на думку українців, є корупція у вищих ешелонах влади –так вважають 66% опитаних.

84% українців загалом негативно оцінюють «все, що зараз відбувається в країні». З тих, хто дав таку оцінку 56% вважають, що в такій ситуації «краще виходити на вулицю з протестом», 16% вважають, що «краще терпіти все заради збереження спокою». При цьому 40% українців  говорять, що готові особисто взяти участь в акціях протесту проти чинної влади.

69% українців вважають, що Президент Петро Порошенко веде країну у неправильному напрямку. Вважають, що веде у правильному напрямку – 14%.

Джерело: http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=660&page=1