Спортсмени Шалигінської селищної та Березівської сільської рад стали переможцями Спартакіади депутатів усіх рівнів

Два дня вирували пристрасті у спортивному комплексі  СумДУ. Депутати майже з усіх районів області, міст, ОТГ показували свою спортивну майстерність у 5 видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі. Всього на змагання приїхало понад 200 учасників.


Спортивний азарт, жага до перемоги, підтримка вболівальників допомагали депутатам, які змінили краватки на спортивну форму.

«Переважна більшість спортсменів розглядає Всеукраїнську спартакіаду серед депутатів усіх рівнів як спосіб продемонструвати, що народні обранці як і всі, полюбляють спорт. А власний приклад є дієвим інструментом для його популяризації», – говорить перший заступник голови обласної ради Олександр Стрельченко.

Він подякував за організацію та проведення Спартакіади Сумській обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» на чолі з Тетяною Павловською. А за надання нагородної атрибутики – Громадській організації «Відділення національного олімпійського комітету України» в Сумській області в особі голови Олени Петрової.

У загальнокомандному заліку призові місця розподілились таким чином:

ІІІ місце – Охтирський район;

ІІ місце – Сумський район;

І місце – Шалигінська селищна та Березівська сільська ради.

У змаганнях з футзалу переможцями та призерами стали такі команди:

ІІІ місце – Недригайлівський район;

ІІ місце – Охтирський район;

І місце – Сумський район.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Бірюкова Людмила (Великописарівська громада);

ІІ місце – Василенко Людмила (Роменська міська рада);

І місце – Сегида Ірина (Білопільська міська територіальна громада).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Плотницький Михайло (Шалигінська селищна рада та Березівська сільська ради);

ІІ місце – Яковенко Віктор (Липоводолинська селищна територіальна громада);

І місце – Кальченко Іван (Великописарівська громада).

У змаганнях з шахів серед жінок переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Різник Тетяна (Охтирський район);

ІІ місце – Яценко Юлія (Білопільська міська територіальна громада);

І місце – Шутько Світлана (Липоводолинська селищна територіальна громада).

У змаганнях з шахів серед чоловіків переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Макаров Григорій (Великописарівська громада);

ІІ місце – Бейзим Володимир (Охтирський район);

І місце – Полєвічок Сергій (Свеська, Ямпільська селищна рада та Дружбівська територіальна громада).

У змаганнях з волейболу переможцями та призерами стали такі команди:

ІІІ місце – Липоводолинська селищна територіальна громада;

ІІ місце – Шалигінська селищна рада та Березівська сільська ради;

І місце – Свеська, Ямпільська селищна рада та Дружбівська територіальна громада.

У змаганнях з шашок серед жінок переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Кальченко Олена (Великописарівська громада);

ІІ місце – Яценко Юля (Білопільська міська територіальна громада);

І місце – Кучеренко Оксана (Недригайлівський район).

У змаганнях з шашок серед чоловіків переможцями та призерами стали:

ІІІ місце – Гонтар Валерій (Липоводолинська селищна територіальна громада);

ІІ місце – Мірошніченко Віктор (Недригайлівський район);

І місце – Сіренко Руслан (Сумський район).

За результатами змагань буде сформовано збірну команду депутатів, яка представить Сумську область на Всеукраїнській спартакіаді, що відбудеться  у червні в м. Чорноморськ Одеської області.

Джерело