Спортсмени СумДУ вибороли для України дві медалі на Всесвітній студентській універсіаді в Італії

В передостанній день Всесвітньої універсіади, яка проходить в італійському Неаполі, спортсмени-лучники Сумського державного університету вибороли одразу дві бронзові медалі!

Аспірантка ННІ БТ «УАБС» Поліна Родіонова у складі жіночої збірної команди України святкувала перемогу у бронзовому фіналі жіночих командних змагань зі стрільби з олімпійського лука. На шляху до третьої сходинки п’єдесталу українські лучниці перемогли збірні команди Індонезії (5-3) та Китайського Тайбею (5-4).

На шляху до перемоги поступилися майбутнім чемпіонкам посіву кореянкам (0-6), а в суперечці за бронзу не залишили шансів збірній Швейцарії (6-0).Буквально за годину, окрилена успіхом, Поліна Родіонова тепер вже у змішаній парі з ще одним представником СумДУ – студентом факультету ЕлІТ Артемом Овчинніковим, повторила свій бронзовий успіх! Протягом змагань серед змішаних пар українці здолали опір збірної Франції (5-4) та першого номеру посіву – збірної Кореї (5-1). Поступившись у півфіналі збірній Японії (5-3), наші лучники доволі впевнено перемогли збірну США, виборовши бронзові медалі, повідомляє news.sumdu.edu.ua.