Спортсмени з вадами зору змагаються у Сумах

Змагання приймає спортивний комплекс Сумського державного педагогічного університету ім.Макаренка. У турнірі, який триватиме чотири дні, візьмуть участь шість команд – дві – із Сумської, та по одній – із Чернівецької, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей.


“Перша команда Сумської області завжди бореться за перше місце. Друга команда Сумської області, вона сильна за своїм складом. Це, в деякому сенсі, резерв національної збірної. Вона виступає поза конкурсом. Тобто, на цій команді будуть намагатись набратись досвіду команди, які до нас завітали”, – розповів тренер команд Сумської області Микола Чхайло.

Відкривали змагання чинні чемпіони та віцечемпіони: команді Сумської області протистояла збірна Чернігівської. Перший тайм зустрічі виграли сумчани з рахунком 2:1. Після відпочинку забили ще двічі – і гра закінчилась перемогою сумської команди з рахунком 4:1.

“Команда майстерна. З нею ми граємо пліч-о-пліч. Є база, є лідери. Як-то кажуть, професійно нас перетерли по-футзальному. Билися, реалізували свої напівмоменти. Виграє той, хто сильніший”, – підсумував гру капітан команди Чернігівської області Роберт Тремба.

Змагання у спорткомплексі СДПУ триватимуть чотири дні і завершаться у п’ятницю, 13-го березня.

Джерело