Старший зміни митного посту “Бачівськ” взяв 400 доларів хабара

Прокуратурою Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області, Департаменту захисту економіки Національної поліції України під час отримання неправомірної вигоди 11 вересня 2016 року затримано старшого зміни митного поста «Бачівськ» Сумської митниці Державної фіскальної служби в Сумській області.


Головний державний інспектор митного поста «Бачівськ», який має спеціальне звання радник митної служби 3 рангу, вимагав і отримав від громадянина 400 доларів США за безперешкодний перетин державного кордону між Російською Федерацією та Україною. Окрім того, під час проведення обшуку в службовому кабінеті старшого зміни виявлено та вилучено грошові кошти на загальну суму 15 тис грн.

Вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання про оголошення про підозру вказаному митнику та відсторонення його від займаної посади.

Досудове розслідування триває, повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.