Студенти СумДУ отримали стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень

Десять студентів Сумського державного університету стали стипендіатами Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень.


Відповідні сертифікати на грошові стипендії вони отримали від координатора інституту, повноважного та надзвичайного Посла Республіки Польща в Україні (2005-2010) Яцека Ключковського. Зустріч відбулася 1 березня в Конгрес-центрі СумДУ. Також разову стипендію отримала випускниця СумДУ Яна Ус за дослідження «Енергоефективність у приватному секторі: перспективи та інструменти стимулювання», в якому вона порівнювала досвід впровадження енергоефективності в країнах ЄС та в Україні. Координатор проекту від СумДУ – начальник відділу практики та інтеграційних зв’язків із замовниками кадрів Альона Євдокимова.

Стипендіатів обрали за рівнем володіння англійською мовою на рівні B2, середнім балом за період навчання не нижче 4,5. Додатковою перевагою стали досвід волонтерської діяльності та володіння іншими іноземними мовами. Розмір стипендії складає 1000 доларів.

Також Яцек Ключковський запросив стипендіатів відвідати Економічний форум-2019 в м. Криниця-Здруй (Польща) в якості волонтерів. «Поїздка на форум буде для вас дуже корисною. Форум в Польщі дещо схожий на Всесвітній економічний форум в Давосі. До Криниці-Здруй щорічно приїздить близько 3-4 тисяч осіб, відбувається приблизно 250 дискусій у різних тематичних блоках – макроекономіки, міжнародної політики, охорони здоров’я тощо. Варто зазначити, що серед іноземних представників на Форумі, Україна завжди на першому місці – приблизно 10% від усіх присутніх» – зазначив Яцек Ключковський.