Студенти СумДУ посіли призове місце серед студентських команд у перегонах бригад швидкої допомоги

Команда Сумського державного університету у складі Артема Гурьен, Станіслава Гурьен, Юлії Котлярової посіла почесне 3 місце серед студентських команд у міжнародних змаганнях бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф «Сумські медичні ралі−2017». Команда СумДУ показала найкращий результат серед 36 команд в наданні допомоги при реанімації новонароджених та пологах.


Протягом трьох днів команди з усієї України, а також бригади «швидких» із Литви та Казахстану змагалися за першість у цих медичних ралі. Крім тестових завдань у конкурсі були інсценування вибухів, ДТП і навіть пологів. Беручи участь у ситуаціях, максимально подібних до реальних, усі 36 команд екстреної швидкої допомоги намагалися швидко і професійно надати медичну допомогу уявним потерпілим.

За результатами змагань перше місце серед міжнародних учасників посіла команда з Казахстану, серед студентських бригад − команда Тернопільського державного медичного університету, а серед українських − команда Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Нагороджуючи переможців, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко відзначив професійність усіх учасників ралі, що забезпечила високий рівень змагань. «Сумські медичні ралі» високо оцінили тренери з Європи та США.