Студентка зняла з картки подруги 1400 грн.

Поки сусідка по кімнаті була в гостях, 16-річна дівчина скористалась ситуацією, аби з вкраденої у неї банківської картки зняти всі наявні кошти. Після чого повернула фінансовий документ на місце. Працівники поліції викрили «підприємливу» панночку, і відкрили стосовно неї кримінальне провадження.


До Роменського відділу поліції звернулась 16-річна студентка одного з навчальних закладів міста з заявою про зникнення з її банківського рахунку грошей.

Дівчина пояснила правоохоронцям: в той момент, коли їй на телефон прийшло смс-повідомлення про зняття зі «скарбнички» п‘ятисот гривень, вона перебувала в гостях, а її картка залишалась в кімнаті гуртожитку. Аби впевнитись, що фінансовий документ на місці, студентка зателефонувала сусідці по кімнаті і попрохала перевірити його наявність. Та підтвердила, що картка знаходиться там, де її залишила власниця. Наступного дня заявниця перевірила стан свого рахунку, і виявила, що той «схуднув» загалом майже 1400 гривень. Відтак, дівчина звернулась за допомогою до поліції.

Правоохоронці провели перевірку та встанови ли, що до зникнення грошей з банківської картки студентки була причетна її сусідка по кімнаті. Як з’ясувалось, підозрювана знала пін-код картки потерпілої, бо та неодноразова при ній знімала кошти. Тож юна панночка й вирішила скористатись відсутності подруги, аби тихцем спустошити рахунок. Після чого відразу повернула картку на місце.

Наразі стосовно 16-річної підозрюваної правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За скоєне їй загрожує до трьох років ув’язнення.