Сума відшкодованого ПДВ на Сумщині збільшилася у 8 разів

У 2018 році на рахунки платників  відшкодовано  342,3 млн. грн ПДВ, що  на 300,9 млн. грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.


З початку року платники податків Сумської області задекларували до бюджетного відшкодування 322 млн. гривень. При цьому, середньомісячна сума ПДВ, що декларувалася підприємствами до відшкодування в поточному році становить 107,3 млн. грн, що  на  71,5 млн. грн більше, ніж у минулому році.

– Вплив людського фактору на процес повернення бюджетного відшкодування платникам податків фактично виключено, – говорить Олексій Мазуренко, начальник ГУ ДФС у Сумській області. – На сьогодні законодавством вирішено питання повного погашення та неможливості виникнення у майбутньому необґрунтованої заборгованості з відшкодування податку на додану вартість.

Всі етапи проведення перевірки з дня подання декларації, із заявленими сумами  бюджетного відшкодування, до отримання цих сум в режимі он-лайн в Реєстрі заяв, платники податків можуть побачити на офіційному сайті Міністерства фінансів України.