Сумчан просять остерігатися бурульок

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить городян остерігатись крижаних бурульок, що утворились внаслідок перепадів температур на дахах сумських будівель.


Аби не трапилось біди, пішоходи повинні самі в першу чергу подбати про свою безпеку та не заходити за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності звертати увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків.

Також надзвичайники просять сумчан своєчасно повідомляти керівників підприємств, установ і організацій, відповідальні служби про необхідність усунення небезпеки падіння крижаних бурульок з будівель.

Вжити всіх необхідних заходів з усунення небезпеки падіння крижаних бурульок мають і комунальні служби, які першочергово зобов’язані встановити попереджувальні знаки і огорожі в місцях можливого зсуву з дахів та карнизів снігу, падіння бурульок.

По можливості, комунальні служби мають своєчасно збивати бурульки, які становлять небезпеку для пішоходів і автотранспорту, що паркується біля будинків.