Сумчане жалуются, что горисполком подыгрывает частным перевозчикам

В редакцию нашего сайта поступило письмо, в котором сумчанка Ольга Безбородько выразила свое мнение относительно поднятия стоимости проезда в коммунальном транспорте с 2,5 гривен до 4-х. Таким образом, считает сумчанка, горисполком перенаправляет пассажиропоток от КП «Электроавтотранс» к частным перевозчикам.


«Шановна редакція!

Хочу висловити свою думку, як звичайної жительки обласного центру, яка раніше постійно користувалася комунальним громадським транспортом.

Мене сильно здивувало та обурило таке значне підвищення вартості проїзду в тролейбусах виконкомом міськради одразу на півтори гривні – до 4 гривень. Одразу на 60 ВІДСОТКІВ!!! Такого ніколи раніше не було – підвищували поступово, але ж не так!

У зв’язку із цим у мене складається враження, що все це робиться спеціально, щоб направити пасажиропотік до приватних перевізників, адже тепер різниця між комунальним транспортом КП “Електроавтотранс” і приватними маршрутками буде складати всього одну і гривню, заради якої наврядчи хтось буде готовий чекати по пів години на зупинці тролейбуса, якщо за цей час можна разів три поїхати маршруткою! Та й маршрутів у приватних перевізників більше, тому якщо ще доводиться десь робити пересадку, а маршруткою – ні, то вибір взагалі стає однозначним.

У мене вища освіта, але я не можу зрозуміти такої “економіки” міськвиконкому. Адже зазвичай різниця між комунальним і приватним транспортом – є досить суттєвою, і тому люди, які прагнуть заощадити обирають перший. Якщо ж цієї різниці майже не буде – то хто залишиться клієнтом тролейбусів? Самі пенсіонери та пільговики???

З повагою, Ольга Безбородько”